تخفیف از امروز تا نیمه شعبان

درباره ما

خدمات ما به شما

سرویس اختصاصی

سرور اختصاصی با سرعت لودینگ متناسب و امنیت پایدار سرور

بیشتر

معرفی شما

معرفی کسب و کار شما ، فقط کافیست کسب و کار خود را به دنیای وب بیاورید و طراحی و ایجاد آن را به ما بسپارید

بیشتر

کد نویسی

کد نویسی بهینه و متناسب به استاندارهای جهانی و آپدیت شده و بروز به شما داده می شود .

بیشتر
راهنما

سوالات متداول

چگونه می توانم میزبانی وب را شروع کنم؟

شما کافیست برای شروع ، کسب و کار داشته باشید ، یا یک حرفه و یا فعالیتی دارید که می خواهید آن را در فضای مجازی نیز سرپا کنید ، پس باید تصمیم تان را بگیرید ..

آیا من در شبکه اجتماعی هستم باز هم به ایجاد سایت نیاز دارم؟

شبکه های اجتماعی کار خود را دارند و هیچگاه جایگاه سایت را نمی توانند بگیرند .. اول اینکه شبکه های اجتماعی از نظر کسب و کارهای و شرکت های بزرگ رسمیتی ندارند و شما اگر بخواهید با این گروه ها فعالیت و همکاری داشته باشید ، باید حتما یک وبسایت بسیار شیک داشته باشید تا نظر آنها را جلب کند . دوم اینکه : قالبا شرکت ها و اکثر اشخاص در موتور جستجوی گوگل به دنبال کارشان می گردند ، شما اگر بخواهید در موتور جستجوی گوگل رشد کنید ، حتما باید یک سایت ایجاد کنید و بر روی سئوی آن کار کنید تا گوگل شما را به عنوان یک مرجع رسمی در مورد موضوع مشخص شما بشناسد و در موتور جستجو رشد کنید و بتوانید کسب و کارتان را رشد بدهید

وبسایت برای من چه فایده ای و منفعتی می تواند داشته باشد ؟

هزینه کردن برای وبسایت ، یک هزینه اضافی نیست ، یعنی اینکه شما پولتان را هدر نمی دهید ، برای کسب و کارتان یک کار تبلیغاتی بزرگ ایجاد می کنید که می توانید ، طی فعالیت آن را گسترش دهید . منفعت اول : سایت یک دامنه مکانی خاص ندارد ، یعنی از تمام کشور ، و حتی تمام جهان می توانند کسب و کار شما را بشناسند و و با شما کار کنند . دوم : شما در چند ساعت می توانید در کسب و کارتان فعالیت کنید ، وبسایت می تواند یک کسب و کار ۲۴ ساعته باشد ، و بدون اینکه شما در کسب و کار باشید ، به درآمد شما کمک کند . سوم: در وبسایت شما می توانید تمامی محاسن کارتان را بگویید ، بدون اینکه معایب کار شما را فرد نمی تواند ببیند . چهارم : کسب و کارها و مردم همه دارند به فضای مجازی می آیند ، اگر شما دیر بیاید ممکن است کسب و کارتان را از دست بدهید ، یا اینکه فروشتان کم تر شود . و دلایل بسیار دیگر .